מיחזור משכנתא

לקחתם פעם משכנתא הפוכה ואתם רוצים לשפר את הריביות שקיבלתם? עכשיו זה אפשרי.
בעזרת מחזור משכנתא הפוכה, תהיה לכם האפשרות לקבל את אותה המשכנתא בתנאים טובים יותר.

מה זה מיחזור?

מיחזור זהו תהליך שעושים כשיש משכנתא קיימת על מנת לקבל תנאים וריביות טובים יותר. אצל אנשים בני הגיל השלישי יכולות להיות עוד סיבות לביצוע מחזור למשל: שמירה על רמת החיים אליה הם התרגלו, גם במצב בו ההכנסות שלהם קטנות באופן טבעי. בעזרת המיחזור הם יכולים להקטין את התשלום החודשי על ידי פריסתו ליותר זמן, וכך לשמור על הכנסה יחסית גבוהה שתאפשר להם להנות משלב זה בחייהם.

סיבה נוספת היא גילוי מסלול שעשוי להיות טוב יותר עבורם.
חשוב לזכור שאנשים אלה לקחו את המשכנתא לפני המון זמן – כאשר הם רכשו את הדירה ומן הסתם, הרבה דברים השתנו מאז. מה שגורם לכך שמשכנתא שהייתה טובה אז, כבר לא רלוונטית כיום. 

מיחזור לא מבצעים רק כאשר רוצים להקטין את ההחזר החודשי. מחזור רלוונטי גם בתרחיש ההפוך, כשרוצים להגדיל את ההחזר החודשי כדי לקצר את אורך המשכנתא. בדרך כלל בגילאים אלו משתחררים כספים כמו קרנות פנסיה וקופות גמל, המאפשרות את הגדלת ההחזר החודשי על מנת לסיים את המשכנתא כמה שיותר מהר ולהנות משקט נפשי.

בניגוד למשכנתא רגילה, במשכנתא הפוכה לא ניתן לשנות מסלול והריבית תמיד תהיה קבועה וצמודה למדד ובכל זאת, ניתן לבצע מחזור ולשפר את התנאים.

מתי זה כדאי?

ניתן לבצע מיחזור למשכנתא הפוכה במקרים הבאים:

  • במידה וייכנסו עוד חברות לשוק המשכנתאות ההפוכות ויציעו תנאים טובים יותר ממה שיש לכם כיום.
  • במידה ותרצו לעבור דירה, תוכלו למכור את הנכס הקיים ולהעביר את המשכנתא לבית החדש.
  • אם תחליטו שאתם רוצים להגדיל את סכום המשכנתא שלקחתם.

איך עושים את זה?

על מנת לדעת אם כדאי לכם למחזר את המשכנתא, מומלץ להתיעץ עם יועץ משכנתאות שמתמחה במשכנתאות הפוכות. הוא יבדוק עבורכם את כל מה שצריך, יסביר ויפרט את כל השלבים של התהליך וילווה אתכם בדרך למשכנתא טובה יותר עבורכם.

חשוב לדעת ולזכור, גם אם תשיגו תנאים טובים במשכנתא, התהליך יכול לעלות לא מעט כסף עם הוצאות כגון: עמלת פירעון מוקדם, שמאי ועוד.

איך מתכננים את העתיד הכלכלי?

לייעוץ חינם התקשרו: 08-6275570
או השאירו פרטים ונחזור אלכם

חדשות משכנתא הפוכה

לשיחה עם מומחה  צרו קשר או השאירו פרטים

אצלינו תמיד תקבלו את ההצעה הכי משתלמת לכם!

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: